Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
Dodany dnia23 czerwca 2020 |przez Maciej Polański

Szanowni Rodzice!

 

W trosce o zdrowie Państwa dzieci ceremonia zakończenia roku szkolnego wraz z wręczeniem świadectw będzie miała w naszej szkole odmienny niż w latach poprzednich charakter. Nie odbędzie się ogólna akademia oraz spotkanie z wychowawcami w klasach. Poszczególne oddziały będą przychodzić do szkoły na wyznaczone godziny. Wręczanie świadectw będzie odbywać się w salach gimnastycznych, w obu budynkach szkoły. Dokładny harmonogram wręczenia świadectw promocyjnych i ukończenia szkoły, w dniu 26 czerwca 2020 r., znajduje się w dokumencie umieszczonym poniżej:

 

Harmonogram i organizacja zakończenia roku szkolnego 2019/2020

 

Bardzo proszę o punktualne przybycie.

 

Z poważaniem,

Maciej Polański