Złote Srebro dla Chóru Cantiamo w XI Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Adwentowych i Bożonarodzeniowych w Krakowie pod batutą Barbary Kuczek
Złote Srebro dla Chóru Cantiamo w XI Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Adwentowych i Bożonarodzeniowych w Krakowie pod batutą Barbary Kuczek
Dodany dnia8 stycznia 2023 |przez Bernadetta Stawarz

Z radością informujemy, że w XI Międzynarodowym Krakowskim Festiwalu Pieśni Adwentowych i Bożonarodzeniowych chór Cantiamo pod batutą Barbary Kuczek otrzymał Srebrny Dyplom zdobywając najwyższą liczbę punktów, a co za tym idzie zajął I miejsce w swojej kategorii (złota nie przyznano). To srebro dla chóru Cantiamo jest na miarę złota. W konkursie wzięły udział chóry między innymi z Polski, Łotwy, Węgier, Czech. Prezentacje konkursowe oceniało międzynarodowe jury: Thea Paluoja (Estonia), Sasho Tatarchevski (Macedonia), Veronika Lozoviukova (Czechy), Andrea Angelini (Włochy), Marcin Cmiel (Polska).

 

     Barbara Kuczek