19 grudnia 2011 roku miała miejsce pierwsza z kilku zaplanowanych na drugi rok realizacji projektu wideokonferencji przy użyciu internetowego komunikatoraWięcej

calendar9 maja 2016

W wyjazdowej sesji koordynacyjnej, która odbyła się w brytyjskiej miejscowości Stoke-on-Trent w dniach  6-12 listopada 2011 roku, naszą szkołę reprezentowałoWięcej

calendar9 maja 2016

W dniach 29 maja – 1 czerwca 2011 roku reprezentanci szkół partnerskich gościli w murach leżajskiej „dwójki”. 30 maja wWięcej

calendar9 maja 2016

W maju 2011 roku uczniowie leżajskiej „dwójki” (klasy 3b, 5b) wykonali kolejną dwujęzyczną stronę internetową (w języku polskim i wWięcej

calendar9 maja 2016

W kwietniu 2011 roku uczniowie naszej szkoły opracowali dwujęzyczną stronę internetową (w języku polskim i w języku angielskim), dotyczącą ręcznegoWięcej

calendar9 maja 2016

19 kwietnia 2011 roku społeczność uczniowska klasy 3 b wraz ze swoją wychowawczynią p. Grażyną Jakubiec-Siwek udała się na wycieczkęWięcej

calendar9 maja 2016

15 kwietnia 2011 roku społeczność uczniowska klasy 5 c pod opieką swej wychowawczyni p. Anny Szczawińskiej udała się do ParkuWięcej

calendar9 maja 2016

W przeciągu trzech pierwszych miesięcy 2011 roku uczniowie leżajskiej „dwójki” (klasy 4-6) stworzyli dwujęzyczną stronę internetową (w języku polskim iWięcej

calendar9 maja 2016

W wyjazdowej sesji koordynacyjnej, która odbyła się we włoskiej miejscowości Imola w dniach 7-12 listopada 2010 roku, naszą szkołę reprezentowałoWięcej

calendar9 maja 2016

We wrześniu 2010 roku uczniowie naszej szkoły (klasa 5b) wykonali anglojęzyczną prezentację w programie Microsoft PowerPoint promującą atrakcje turystyczne Leżajska.Więcej

calendar9 maja 2016