19 grudnia 2011 roku miała miejsce pierwsza z kilku zaplanowanych na drugi rok realizacji projektu wideokonferencji przy użyciu internetowego komunikatoraWięcej
9 maja 2016
W wyjazdowej sesji koordynacyjnej, która odbyła się w brytyjskiej miejscowości Stoke-on-Trent w dniach 6-12 listopada 2011 roku, naszą szkołę reprezentowałoWięcej
9 maja 2016
W dniach 29 maja – 1 czerwca 2011 roku reprezentanci szkół partnerskich gościli w murach leżajskiej „dwójki”. 30 maja wWięcej
9 maja 2016
W maju 2011 roku uczniowie leżajskiej „dwójki” (klasy 3b, 5b) wykonali kolejną dwujęzyczną stronę internetową (w języku polskim i wWięcej
9 maja 2016
W kwietniu 2011 roku uczniowie naszej szkoły opracowali dwujęzyczną stronę internetową (w języku polskim i w języku angielskim), dotyczącą ręcznegoWięcej
9 maja 2016
19 kwietnia 2011 roku społeczność uczniowska klasy 3 b wraz ze swoją wychowawczynią p. Grażyną Jakubiec-Siwek udała się na wycieczkęWięcej
9 maja 2016
15 kwietnia 2011 roku społeczność uczniowska klasy 5 c pod opieką swej wychowawczyni p. Anny Szczawińskiej udała się do ParkuWięcej
9 maja 2016
W przeciągu trzech pierwszych miesięcy 2011 roku uczniowie leżajskiej „dwójki” (klasy 4-6) stworzyli dwujęzyczną stronę internetową (w języku polskim iWięcej
9 maja 2016
W wyjazdowej sesji koordynacyjnej, która odbyła się we włoskiej miejscowości Imola w dniach 7-12 listopada 2010 roku, naszą szkołę reprezentowałoWięcej
9 maja 2016
We wrześniu 2010 roku uczniowie naszej szkoły (klasa 5b) wykonali anglojęzyczną prezentację w programie Microsoft PowerPoint promującą atrakcje turystyczne Leżajska.Więcej
9 maja 2016